Ужгородка

Новини Закарпаття

Розенко: Шкода, що колишні колеги почали брудну кампанію проти покійного Полякова

Інформацію про те, що у народного депутата Антона Полякова, який помер 8 жовтня, знайшли метадон, є вкидом. 

Таку думку висловив екс-міністр соціальної політики Павло Розенко в ефірі телеканалу НАШ. 

“Найбільш прикро слухати від його колег, колишніх однопартійців, з якими він певний час був у Верховній Раді України, які просто зараз почали абсолютно брудну кампанію буквально з перших годин смерті. Якщо подивитися за тим, як коментували “Слуги народу” цю смерть, то спочатку була версія, що то абсолютно природна смерть, серцевий напад, ішемічна хвороба серця, хоча 33 роки, молода людина, ніколи не скаржився”, – наголосив Розенко. 

Зокрема, Павло Розенко вважає інформацію про те, що у нардепа знайшли метадон, вкидом. 

“Потім різко концепція змінилася. І тут уже народний депутат від “Слуги народу” Янченко вкидає в ефір, що у нього знайшли метадон, без жодних коментарів. Звідки у народного депутата з’явилася інформація криміналістів, що у нього знайшли метадон? Для чого це було? І відразу навколо цього вся ця когорта представників Офісу президента та “Слуг народу” підхопили цю версію та почали обливати цю інформацію брудом”, – додав він. 

Нагадаємо, народний депутат  Галина Янченко повідомила, що  Антон Поляков помер в результаті реакції метадону та алкоголю. За її інформацією, це показала токсикологія.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору