Ужгородка

Новини Закарпаття

Кабмін посилив правила для пасажирських перевезень: що змінилося

Кабінет міністрів України посилив правила для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки через коронавірусну хворобу COVID-19. 

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я. 

Зазначається, що з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів: 

  • документа про повний курс вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів “жовтого” рівня;
  • міжнародного/внутрішнього/іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією чи двома дозами однодозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат ПЛР-тесту або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою вебпорталу електронних послуг або “Дія”; 
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень. Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник.

Як НАШ повідомляв раніше, Служба безпеки України та Національна поліція планують розпочати вибіркові перевірки дотримання карантинних обмежень у закладах громадського харчування, кінотеатрах та інших місцях масового перебування людей.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору