Ужгородка

Новини Закарпаття

Бондаренко: Підприємства, що користуються газом 100% ляжуть, а за ними може лягти економіка

В Україні підприємства, які користуються газом ляжуть, а за ними може лягти і економіка.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“Мери б’ють на сполох, тому що є багато критерії як буде подаватися газ. Зрозуміло, що є ліміти, скільки  ми отримаємо газу і їх не вистачає, тому що є ціна опалення для жителів і для бюджетних установ та інших. Потрібно починати опалювальний сезон вчасно. Я думаю, що кожен бюджет міста місяць в змозі протягнути ситуацію, а там будемо дивитися чи дотримується меморандуму наш уряд”, – сказав Бондаренко.

Також він додав, що підприємства, які користуються газом, ляжуть.

“Те, що сьогодні газ за ціною на хабі і на ринку по 30-31 грн за кубометр, це ж не газ для опалення та для бюджетних установ. Те, що підприємства ляжуть, які користуються газом, то це 100% і може лягти економіка. Якщо ми компенсуємо по меморандуму теплопостачальним організаціям, а уряд компенсує “Нафтогазу” частково, то я думаю, що ми в змозі протягнути ситуацію до Нового року”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору