Ужгородка

Новини Закарпаття

Хлань: Від Зеленського вже не варто нічого очікувати, тут він одне говорить, тут інше

Від президента Володимира Зеленського не варто наразі нічого очікувати, адже одного дня він каже одне, а другого – зовсім інше. 

Про це розповів народний депутат попередніх скликань Сергій Хлань в ефірі телеканалу НАШ. 

“Я не бачу, чого очікувати від Зеленського. Від нього вже не варто взагалі чогось очікувати. Я не розумію, що він бажає. В нього немає чіткого плану. Я не можу його чи підтримувати, чи не підтримувати. В нього спочатку було заглянути в очі Путіну, тепер він знову хоче заглянути в очі Путіну. Ніхто не розуміє, що в нього в голові”, – сказав Хлань. 

Також він наголосив, що не може наразі сприймати будь-які  заяви чинної влади серйозно. 

“Сьогодні він проснувся, в очі Путіну заглядає, завтра він затятий націоналіст, післязавтра він каже, що вони зі зброєю в руках відвоюють і Крим, і все інше. Такі хаотичні заяви, що я взагалі не можу сприймати будь-яку заяву чинної влади на сьогоднішній день серйозно”, – додав екс-нардеп.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору