Ужгородка

Новини Закарпаття

Укрзалізниця у вересні перевезла рекордну кількість зернових за останні 10 років

УЗ має всі можливості, щоб перевезти рекордну кількість зерна в цьому році

Укрзалізниця у вересні перевезла 3,8 млн тонн зернових – це рекордний показник перевезення зазначених вантажів у вересні за останні 10 років.

За словами директора з комерційної роботи та логістики АТ “Укрзалізниця” Олександра Заруби, таких результатів компанії вдалося досягти завдяки ефективній організації перевезень.

Читайте: УЗ підвищить вартість оренди напіввагонів

“У 2019-2020 роках перевезення зернових здійснювалися за чітко визначеними нитками графіка руху, згідно з розкладом маршрутних поїздів. Це негативно впливало на якість і швидкість перевезення інших вантажів – залізної руди, вугілля і т. Д. У цьому році ми відійшли від такої практики, оскільки повинні задовольняти на рівних умовах всіх клієнтів, незалежно від виду вантажу. Але завдяки посиленню диспетчерської роботи, вантажних станцій нам вдалося вже показати кращий результат перевезення зернових починаючи з 2011 року “, – зазначив він.

Заруба також додав, що компанія має всі можливості, щоб перевезти рекордну кількість зерна в цьому році.

У вересні компанія щодоби в середньому грузила 118,9 тис. тонн зернових, що на 30,6% більше, ніж у вересні 2020 року і на 10,6% більше, ніж у вересні 2019 року.

Джерело: ЦТС

Наталія Софієнко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору