Ужгородка

Новини Закарпаття

Скаршевський: Європейці вже 7 років блокують підписання промислового безвізу з Україною

Економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що Європейський Союз вже кілька років блокує підписання промислового безвізу з Україною та пояснив причини.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Щодо промислової продукції. Є таке поняття, як промисловий безвіз. Він не входить в саму угоду в Європейську асоціацію, але там написано, що ми погодимо й підпишемо цю додаткову угоду. Європейці блокують вже 7-8 років підписання цієї угоди, бо вони не хочуть пускати на свій ринок нашу продукцію. Вони на пряму не забороняють, але стільки там технічних бар’єрів. Вони захищають свій ринок, свого товаровиробника. Україна робить те саме, але для Європи. Ми не захищаємо себе, ми не відстоюємо свої інтереси”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору