Ужгородка

Новини Закарпаття

Тарифний меморандум між місцевою та центральною владою – це фількіна грамота, – Скаршевський

Економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що тарифний меморандум між місцевою та центральною владою не буде виконуватися.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Цей меморандум, який був підписаний 30 вересня – це фількіна грамота. На жаль, він не буде виконуватися. Бюджетні організації – школи, дитячі садочки купляють газ через тендер. І приходять газопостачальники по 40-47 грн. Те, що в меморандумі написано про 13,60 за кубометр без НДС й доставки. Меморандум це не законодавчий документ. А “Нафтогаз”, який ніби-то має виконувати цей меморандум й виходити саме з такими з цінами, він просто не виходить на ці тендери”, – зауважив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору