Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна для ЄС, як валіза без ручки – нести важко і відмовитися шкода, – політолог

Політолог Кирило Молчанов порівняв відносини України з Європейським Союзом валізою без ручки.

Про це він сказав у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Мені здається, що ми для Євросоюзу як валіза без ручки – нести важко й відмовитися шкода. Шкода, бо багато було сил, енергії й грошей влито, а результату, якого вони хотіли, немає. Заробити на нас можна мінімально. Цікавить інфраструктура, якісь природні ресурси, земля й робоча сила. Це власно все”, – розповів він.

Нагадаємо, у Києві розпочався саміт Україна-ЄС. У ньому беруть участь президент України Володимир Зеленський і брюссельські чиновники.

В рамках саміту заплановано підписання низки угод між Україною і Європейським Союзом. За його результатами буде прийнято спільну заяву.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору