Ужгородка

Новини Закарпаття

МОЗ: Діти зможуть користуватися міжобласним транспортом без COVID-сертифікатів

В Україні  21 жовтня почнуть діяти нові правила перевезення у міжрегіональному транспорті: усі пасажири повинні мати COVID-сертифікат. Неповнолітніх ці правила не стосуються.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Нові правила перевезень не стосуватимуться дітей до 18 років, оскільки для них не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти захворювання.

Нагадаємо, 11 жовтня Кабінет міністрів України посилив правила для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки через коронавірусну хворобу COVID-19. 

 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів: 

  • документа про повний курс вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів “жовтого” рівня;
  • міжнародного/внутрішнього/іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією чи двома дозами однодозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат ПЛР-тесту або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою вебпорталу електронних послуг або “Дія”; 
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, який чинний 72 години.

Як повідомляв НАШ раніше, Зеленський розраховує на підписання “промислового безвізу” з ЄС на наступному саміті.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору