Ужгородка

Новини Закарпаття

Фещенко: Саміт Україна ЄС – це велика мильна бульбашка без жодних реальних рішень

Саміт Україна ЄС – це велика мильна бульбашка без жодних реальних рішень для нашої держави.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політичний експерт Олексій Фещенко.

“Саміт Україна ЄС – це велика мильна бульбашка, окрім домовленості про відкрите небо, яка буде спекулюватись як мінімум тиждень в інформаційному просторі”, – зазначив Фещенко.

Також він додав, що Володимир Зеленський останні місяці намагався проявляти певну суб’єктність.

“Президент Зеленський останні місяці намагався проявляти певну суб’єктність, був вектор на схід, всі ці сміливі заяви. Але, коли показали інформацію про офшори Зеленського, то західний істеблішмент показав, що якщо Зеленський буде проявляти якусь самостійну гру, то згадають ще інші документи”, – розповів він.

Нагадаємо, сьогодні у Києві відбулось засідання 23-го саміту Україна-ЄС.  У ньому брали участь президент України Володимир Зеленський і брюссельські чиновники.

За результатами саміту Україна та Європейський Союз підписали угоду про Спільний авіаційний простір, відому як угоду про “відкрите небо”.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору