Ужгородка

Новини Закарпаття

Ми позбавили українців і наших артистів в Криму, не те що інших,- правознавець

Правознавець Денис Ярославський заявив, що українці в Криму не мають змоги ходити на концерти ні українських ні російських артистів.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Ми позбавили українців в Криму й наших артистів, вони ж туди також не їздять. Ми санкціями забороняємо їм слухати тих артистів, яких вони хочуть чути з російської естради, і не даємо слухати з української. Ми не даємо їм нашу культуру, тому ми даємо їм російському культуру. Ми самі створюємо такі умови. Будь-яка порожнеча має властивість заповнюватися”, – зауважив він.

Нагадаємо, Мінкультури склав так званий «чорний список» діячів культури, заборонених в Україні. В цей список увійшли близько 200 російських артистів.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору