Ужгородка

Новини Закарпаття

Ярославський про газовидобуток в Україні: Злодії кінчені, мародери! Ми здатні самі себе забезпечувати на 150%

Правознавець Денис Ярославський прокоментував ситуацію з видобутком газу в Україні і зазначив, що країна може самостійно повністю себе їм забезпечити.

Про це йшла мова в ефірі телеканалу НАШ.

Він зазначив, що мери міст не мають права виставляти тарифи без узгодження з громадськими радами.

“Я вважаю, що децентралізація – це дуже круто. Зараз на місця віддали владу приймати рішення, громадам. Мер, якщо він адекватний, або не корупціонер, осудний і любить свою громаду, він повинен сказати: ми зараз приймаємо екстрене рішення, створюємо громадські слухання, робимо за 8 місяців, розконсервовуємо одну зі свердловин, яка є зараз, яка законсервована ще в СРСР, і за 8 місяців відкриваємо газовидобуток, який за собівартістю, за відкритими тарифами буде поставляти газ на цю громаду”, – сказав правознавець.

За словами Дениса Ярославського, Україна здатна себе забезпечувати газом на 150%.

“Харківська і Полтавська області забезпечували пів країни СРСР і ще передавала сусідам. Всі наші газовидобутки, які розвивали, це українці. Вони поїхали Сибір розвивати. Ми здатні самі себе забезпечувати на 150%. Злодії кінчені, мародери!” – підсумував він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору