Ужгородка

Новини Закарпаття

Грановський: Україна ніколи не була у складі Росії

Наша держава ніколи не була у складі Росії як Україна, ми були у складі СРСР як УРСР.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу генеральний продюсер телеканалу НАШ, політичний консультант, Стоунхендж Володимир Грановський.

“Ми українці і поки що не європейці і це потрібно розуміти. Оскільки ми живемо на території цього континенту, ми в Росію не хочемо, ми до речі, в Росії ніколи не були як Україна. Україна була у складі СРСР, тому що у склад Російської імперії України не було, а у складі СРСР була УРСР.  Тому коли хтось говорить, що ми не повернемось в Росію, то ми там і не були”, – розповів Грановський.

Також він додав, що Україна не зможе вступити в ЄС, поки не поверне Крим та Донбас.

“Українських політиків потрібно запитувати, чи ми просимось в ЄС з Кримом і Донбасом чи без? Ось вам і відповідь, коли Україна поверне Крим та Донбас, тоді потрібно сказати ЄС, що у нас немає територіальних проблем”, – зазначив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору