Ужгородка

Новини Закарпаття

Тернопіль з 18 жовтня посилює карантин: що змінеться

У Тернополі з 18 жовтня через погіршення ситуації з коронавірусною хворобою COVID-19 посилюється карантин та контроль за його дотриманням. 

Про це повідомила прес-служба міськради.

Зазначається, що невакцинованих співробітників виконавчих органів, комунальних підприємств та організацій допускатимуть на роботу за наявності негативного ПЛР-тесту, який треба робити раз на тиждень.

Водночас з 18 жовтня відвідувати структурні підрозділи Тернопільської міськради можна буде за наявності документа, що підтверджує COVID-вакцинацію, сертифіката або негативного тесту.

Крім того, буде посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Особливо в торгово-розважальних центрах, ресторанах, закладах громадського харчування та на громадському транспорті.

“Якщо підприємці звертатимуться для отримання дозволу на вечірню або нічну торгівлю, одним з обов’язкових елементів для надання такого дозволу буде наявність сертифіката про вакцинацію у всіх працівників, які здійснюють діяльність в даному закладі громадського харчування”, – зазначив мер Тернополя Сергій Надал.

Як НАШ повідомляв раніше, Кабінет міністрів України посилив правила для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки через коронавірусну хворобу COVID-19. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору