Ужгородка

Новини Закарпаття

Бузаров: Питання України зараз не в пріоритеті для ЄС – для них важливіші відносини з РФ

Питання України зараз не в пріоритеті для Європейського Союзу, тому що для них важливіші відносини з Російською Федерацією.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ учасник громадської ініціативи “Донбас-Донбас” політолог-міжнародник Андрій Бузаров.

“Питання України не є на сьогодні пріоритетом зовнішньої політики для всіх зовнішньополітичних відомств ЄС. Зараз більш серйозні питання і так звані виклики стоять перед ЄС у вигляді потоку мігрантів, який може посилитись після ситуації в Афганістані, пандемія, питання перерозподілу бюджету, майбутні відносини з США. Для Європейського Союзу зараз набагато важливіше зрозуміти майбутні відносини з РФ. В ЄС більшість країн та експертів дивляться на Україну крізь призму європейсько-російських відносин”, – розповів Бузаров.

Також він додав, що Європейський Союз на сьогодні – це наш партнер з економіки, політики і безпеки, але Франція та Німеччина не впливають на врегулювання ситуації на Донбасі.  

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору