Ужгородка

Новини Закарпаття

Бузаров: Намагання реанімувати Нормандський формат свідчить, що ситуація зайшла у глухий кут

Україна намагається реанімувати нормандський формат і це свідчить, що ситуація зайшла в глухий кут.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ учасник громадської ініціативи “Донбас-Донбас”, політолог-міжнародник Андрій Бузаров.

“Мені здається, що на сьогодні є стратегічна комунікація і партнерство між Росією та США, це ми бачимо і в справах Афганістану, Близького Сходу і, мабуть, по газу в тому числі. Ці дзвінки, які ми зараз бачимо і намагання реанімувати нормандський формат означає, що ситуація вперше за сім років зайшла в такий глухий кут, що навіть не всі учасники нормандського формату можуть пояснити навіщо нормандський формат”, – сказав Бузаров.

Також він додав, що за два роки не було обміну полоненими.

“По геополітичним та внутрішньополітичним причинам в Україні Мінські угоди не були виконані до кінця 2014 року і докочували до сьогоднішнього етапу. Ніколи такого не було, щоб не було обміну полоненими два роки”,  – зазначив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору