Ужгородка

Новини Закарпаття

Банки не дають промисловим підприємствам кредити на підконтрольному Донбасі, – Колесніков

На непідконтрольній частині Донецької області банки не дають промисловим підприємствам кредити.

Про це докладніше розповів колишній віце-прем’єр-міністр України і екс-міністр інфраструктури Борис Колесніков в ефірі телеканалу НАШ.

“Банки не дають кредити промисловим підприємствам Донецької області. Тому що війна близько. Ви хочете, щоб Донецька область і вся Україна розвивалася, тоді ви повинні дати державні гарантії. Він же ризикує, він бере кредит”, – сказав Колесніков.

Він зазначив, що видача підприємствам державних гарантій – це шлях до відновлення української економіки.

“Повинні дати держгарантії за всі підприємства, які будуть будувати нові виробництва і модернізувати старі в Донецькій області, списати частину відсотків по кредиту. І через п’ять років Донецька область знову стане локомотивом української економіки”, – сказав Колесніков.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору