Ужгородка

Новини Закарпаття

4 девайси, які стали важливі у пандемію

Попри стреси, страхи й скептицизм, що стали нормою в сучасному суспільстві, прихід пандемії привніс у наше життя турботу про здоров’я, змусив бути уважнішими до близьких і сфокусувати увагу на корисних девайсах.

Фахівці компанії Eldorado поділилися переліком найзатребуваніших і найпопулярніших пристроїв, які до появи коронавірусу були незаслужено забуті.

Гігієна понад усе

Чисте повітря. Одним з найбільш трендових девайсів у період активності коронавірусу називають очищувач для повітря. Цей пристрій обладнано сучасними фільтрами, які затримують всередині значну кількість бактерій і вірусів.

Такий прилад корисний алергікам, власникам домашніх тварин, що схильні до линяння, людям із непереносністю пилу й багатьом іншим. Крім цього, очищувачі активно борються з неприємним повітрям у приміщенні. Завдяки ефективному фільтру ви забудете про запахи кухні, ванної кімнати чи вбиральні та про шлейф тютюнового диму з балкона.

Загалом пристрій корисний і в період пандемії, і поза нею. Він істотно спростить життя алергікам й астматикам, а для здорових людей стане надійним захистом від мікроорганізмів.

Чисті руки. Диспенсери для мила також переживають справжній бум популярності: українці останні кілька років стурбовані питанням ефективності й ощадливості миття рук. Автоматичні системи подачі мила зараз можна побачити в торговельних центрах, офісах і квартирах. Очевидно, що розробка припала до душі багатьом.

Все для здорової атмосфери

Тим, хто страждає від сухого повітря у приміщенні, вигідно купити зволожувачі повітря в каталозі https://eldorado.ua/humidifiers/c1039069/. Ці пристрої невибагливі щодо догляду й обслуговування, проте роблять перебування в кімнаті максимально комфортним.

Зволожувачі ефективно встановити:

  • у квартирі. Тут вони нівелюють негативний вплив кондиціонера й системи центрального опалення;
  • в офісі. Особливо актуальне встановлення у приміщеннях, де люди перебувають у вуличному взутті;
  • у магазині або торговельному центрі. Ідеальний варіант створення приємної для відвідувачів атмосфери.

Достатній рівень вологості допоможе дихати на повні груди навіть тим, хто страждає на хвороби дихальної системи. А для здорових людей він стане засобом профілактики різних захворювань.

Смартпристрої для контролю організму

Для легенів. Поряд із розумними браслетами й годинниками в наш світ прийшли й пульсоксиметри. Ці гаджети визначають рівень сатурації – насичення крові киснем. Звичайно, ставити діагноз тільки за показниками пульсоксиметра не можна, але він допомагає відстежувати в динаміці ефективність роботи легенів.

Для судин. Актуальні моделі фітнес-трекерів також отримали опцію вимірювання сатурації. А ще вони здатні фіксувати пульс свого власника й попереджати про критичні зміни цих параметрів.

Для серця. Просунуті смартгодинники вже пропонують контролювати роботу серця, до того ж отриманою кардіограмою можна поділитися з близькими або лікарем.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору