Ужгородка

Новини Закарпаття

Ставнійчук: Головна обіцянка Зеленського – повернення миру на Донбасі

Головна обіцянка президента Володимира Зеленського – це повернення миру на Донбасі, якщо він її не виконає, то має піти з посади.

Про це розповіла у прямому ефірі на телеканалі НАШ заслужений юрист України Марина Ставнійчук.

“Я б дуже хотіла, щоб Зеленський повернув мир на Донбасі, бо це насправді його основна передвиборча обіцянка, під яку його обирали люди паралельно з тим, що вони вже не хотіли бачити на посаді Порошенка. Але очевидно, що Володимир Зеленський, і ми за ці два роки пересвідчились у тому, що він належить до тієї когорти політиків, які розглядають обіцянки як цяцянки, обіцяти ще не означає виконати, на жаль”, – сказала Ставнійчук.

Також вона додала, що динаміка мирного врегулювання процесу на Донбасі втрачена.

“Зеленський говорить правильно, що якщо не виконає своєї обіцянки, то він має піти. З іншого боку у переговорному мирному процесі Зеленський за останній рік втратив серйозну позицію. Динаміка процесу мирного врегулювання за останні два роки його президентства практично втрачена навіть у порівнянні з переговорним процесом часів Порошенка”, – розповіла вона.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору