Ужгородка

Новини Закарпаття

Колесніков: Дитячі садочки та школи немає чим опалювати

Україна могла б купити газ ще у травні, коли була низька ціна, а зараз немає навіть чим опалювати садочки та школи.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ колишній віце-прем’єр-міністр України і екс-міністр інфраструктури Борис Колесніков.

“В Україні взагалі неефективне управління, у нас найбільші в Європі сховища газу, ми могли купити цей газ в травні, коли він нічого не коштував і так робити кожний рік і забезпечити хоча б громадян і промисловість. Якщо не буде промисловості, то не буде і громадян”, – сказав Колесніков.

Також він зазначив, що Україна могла б закупити газ ще у травні, коли була низька ціна.

“Ціна на газ впаде, до середини грудня прогнозують не більше 400$, але до середини грудня треба дожити. Дитячі садочки та школи немає чим опалювати, тут пандемія була – діти в школу не ходили, зараз ми не можемо опалювати – це взагалі посміховисько. То закривайте тоді всі будівлі Кабінету міністрів, міністерства і віддайте газ”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору