Ужгородка

Новини Закарпаття

Ні Зеленський, ні Порошенко не хотіли виконувати Мінські угоди, – Долженков

Ні президент Володимир Зеленський, ні його попередник Петро Порошенко не хотіли виконувати Мінські угоди.

Такою думкою поділився глава політради партії “НАШІ” Олександр Долженков в ефірі телеканалу НАШ.

“Коли Зеленський приходив до влади у 2019 році, і за нього голосувала переважна більшість виборців, понад 73%. Голосували за людину, яка принесе мир, в тому числі на Донбасі, про що він обіцяв під час передвиборчої кампанії”, – сказав Долженков.

Також Олександр Долженков прокоментував діяльність двох президентів щодо Мінських угод.

“Коли він говорив, мовляв, буду говорити хоч з чортом лисим, я думаю, мова дипломатії закінчилася після проведеного саміту в Парижі у 2019 році, коли почали краснолінійні Майдани збирати. Коли почали говорити про якусь там державну зраду. Більш цинічним було те, що очолював ці краснолінійні майдани попередній президент, який і благословив Мінські угоди. Який за фактом розслідувань багатьох кримінальних справ був причетний і до постачання вугілля з незрозумілих схем. Він (Зеленський – ред.) вступив у той же фарватер внутрішньополітичного курсу, якого дотримувався Порошенко. Був зроблений акцент саме на зміцнення обороноздатності, щоб голосніше погриміти зброєю”, – підсумував він.

Також він зазначив, що Мінські угоди ні президент Зеленський, ні п’ятий президент Порошенко не будуть виконувати.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору