Ужгородка

Новини Закарпаття

Ситуація жахлива: мер Черкас про зрив опалювального сезону

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що до кінця опалювального сезону потрібно буде близько 70-90 мільйонів гривень, але наразі є лише 25 мільйонів з резервного фонду.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу НАШ.

“Входимо в опалювальний сезон 18 жовтня, ситуація більш-менш стабільна крім тієї ціни на газ, яку запропонував нам уряд. Більше семи гривень для населення, 16 грн за бюджетних установ. У нашому тарифі газ врахований попередньою комісією НКРЕКП це 3, 90грн. Уявіть, цю різницю ми будемо платити з міського бюджету. На сьогоднішній день з міського бюджету до кінця опалювального сезону потрібно буде близько 70-90 мільйонів гривень. Зрозуміло, що цих коштів у нас немає. Є 25 мільйонів в резервному фонді, можливо ще щось найдемо. Що далі робити – ми не знаємо”, – розповів він.

За його словами, в місті на тиждень продовжило канікули у школах, щоб не опалювати будівлі.

“Я спілкувався з міськими головами райцентрів. Ситуація жахлива. Підприємства, які на пряму мають свої котли (школи, дитсадки) в них є великі проблеми”, – додав Бондаренко.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору