Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік: Росія сприймає арешт Медведчука як шантаж

Директор Українського інституту політики Руслан Бортнік заявив, що Росія сприймає арешт нардеп Віктора Медведчука як шантаж.

Своє думкою він поділився у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Росія сприймає ситуацію щодо Медведчука й взагалі України як шантаж. А Путін на цей шантаж не погодиться, він й гірші моменти переживав у своїй політичній кар’єрі. Якщо в Росії будуть вважати, що Медведчука намагаються скрутити для того, використати як обмінний фон. Росія не буде на реагувати публічно”, – сказав він.

За його словами, Росія хоче викреслити Україну із зовнішньополітичної стратегії на деякий час.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору