Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: Влада не розуміє, як вирішити конфлікт на Донбасі

Українська влада не розуміє як вирішити конфлікт на Донбасі, тому що жодних кроків до реінтеграції наших територій.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політолог Олександр Лазарєв.

“У чинної влади немає розуміння, як вирішити конфлікт на Донбасі, вони не бачать стратегічних перспектив. До цього вони робили заяви, що якщо нас приймуть в Північноатлантичний альянс, то одразу всі питання будуть вирішені, але там уже відкритим текстом сказали, що це не на часі і в НАТО нас приймати поки що ніхто не збирається. Відповідно, виходячи з такої риторики заявляти, що конфлікт на нашій території вирішиться після того, як ми інтегруємось в НАТО – це значить, що конфлікт буде тривати ще років 10-20”, – зазначив політолог.

Також він додав, що у влади немає зацікавленості в тому, щоб вирішити конфлікт на Донбасі.

“Влада зараз намагається якось переформатувати свою повістку, але я не бачу ніякої реальної зацікавленості в чинної влади, щоб вирішити даний конфлікт, тому що якби інтерес був, то ми б побачили реальні кроки підготовчого процесу до реінтеграції”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору