Ужгородка

Новини Закарпаття

Зустріч Зеленського з Путіним не відбудеться ні в Росії, ні в Україні, – Гайдай

Політичний експерт Валентин Гайдай вважає, що зустрічі президентів Росії та України – Володимира Путіна та Володимира Зеленського не буде в цих країнах. Також він висловив думку, що зустрічі у цей рік не відбудеться.

Про це він сказав у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Кримська платформа» Крим, на жаль, не допоможе повернути. Але це дискурс є. Щодо зустрічі Зеленського й  Путіна. Звісно, зустрічі ні в Росії, ні в Україні вона не відбудеться з міркування дипломатії. У нас не такі зараз відносини, щоб ми або в Москві зустрічалися, або в Києві. Вона могла б відбутися або в Швейцарії, або в Австрії, або Фінляндії. Не в цьому році вона точно не відбудеться. На жаль, якщо вона відбудеться, то питання Криму й Донбасу не буде обговорюватися”, – розповів він.

За його словами, можливе обговорення питань транзиту чи покупки газу.

Нагадаємо, Пєсков заявив, що порядок денний можливої зустрічі президентів ширший від «нормандського».

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору