Ужгородка

Новини Закарпаття

Кава: Американські та європейські партнери зацікавлені, щоб нормандський процес не зупинявся

Американські та європейські партнери України зацікавлені, щоб нормандський процес не зупинявся.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ, заступник міністра фінансів, екс-заступник Міністра Інфраструктури Олександр Кава.

“Будь-яка зустріч дипломатів – це непростий процес і для того, щоб зустріч у нормандському форматі відбулась повинна бути зацікавленість усіх сторін. Змусити будь-яку сторону до участі в переговорах – це надто складно і тому по суті це є факт доброї волі кожної країни-учасниці”, – сказав Кава.

Також він додав, що партери України зацікавлені в проведенні нормандського формату.

“Американські та європейські наші партнери зацікавлені в тому, щоб все ж таки процес не зупинявся і шукати вихід з цієї непростої ситуації, яка склалась”, – зазначив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору