Ужгородка

Новини Закарпаття

Взимку буде холодно! Вся комунальна теплоенергетика України на межі банкрутства, – екс-голова КМДА

В Україні комунальна теплоенергетика на межі банкрутства. Взимку буде холодно.

Таку думку висловив екс-голова КМДА Олександр Попов в ефірі телеканалу НАШ.

“Сьогодні вся комунальна теплоенергетика, вся без винятку, знаходиться на межі банкрутства. Тому що борги цих підприємств зашкалюють за здоровий глузд. І погашати цю заборгованість механізму, який урядом було сформовано, тому що це все-таки їхня політика, привела до такого, чого немає у нас насправді “, – сказав Попов.

Також він переконаний, що цієї зими не всі українці зможуть себе досить забезпечити теплом.

“Я стверджую, що буде холодно взимку, буде. Буде і в бюджетних організаціях, особливо в приватних господарствах, де за 30 тисяч грн, а й за 40 1000 кубів газу пенсіонери або люди похилого віку не куплять”, – підсумував він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору