Ужгородка

Новини Закарпаття

Мартиненко: В Україні з одного боку газова проблема, а з іншого – вугільна

В Україні з одного боку газова проблема, а з іншого – вугільна і це створює конфлікт між центральною та місцевою владою.

Таку думку висловив в у прямому ефірі НАШого телеканалу генеральний директор “Інтерфакс Україна” Олександр Мартиненко.

“Цього року ми попали в такий серйозний шторм, де з одного боку газова проблема, а з іншого боку – вугільна. Це одна й та ж сама проблема просто в різних місцях по-різному відгукнулась, тому питання ціни і все це накопичилось, тому звичайно конфлікт є між центральною та місцевою владою, вирішити його теоретично можна, тобто компроміс має бути з двох сторін”, – сказав Мартиненко.

Зазначимо, в областях України почали оголошувати надзвичайну ситуацію через брак газу.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору