Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський підписав закон про стимулювання діяльності фермерських господарств

Президент Володимир Зеленський підписав Закон про стимулювання діяльності фермерських господарств, який Верховна Рада ухвалила 24 вересня 2021 року.

Про це йдеться на сайті президента. 

Згідно з пояснювальною запискою, фермерські та особисті селянські господарства спільно виробляють близько 50% валової сільгосппродукції. Закон уточнює склад земель фермерських господарств та визначає коло одержувачів державної підтримки. 

Зазначається, що фермерським господарствам у перші три роки після створення надається допомога коштом держбюджету, зокрема через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Також допомога може надаватися коштом місцевих бюджетів.

На таку допомогу можуть розраховувати новостворені фермерські садиби, сімейні фермерські господарства, фермерські господарства, розташовані в гірських населених пунктах, на поліських територіях, визначених в установленому порядку Кабінетом Міністрів України.

Також фермерам зі статусом сімейних фермерських господарств надається додаткова держпідтримка, зокрема на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Фермерському господарству, головою якого є особа у віці до 35 років включно, надається грошова допомога коштом державного бюджету.

Як НАШ повідомляв раніше, нардеп від партії “ОПЗЖ” Юрій Павленко наголосив, що законопроект про легалізацію медичного канабісу та марихуани несе в собі загрозу того, що з відкриттям ринку землі, в Україні все буде засіяно коноплею.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору