Ужгородка

Новини Закарпаття

З мерів роблять цапів-відбувайлів до опалювального сезону, – політолог

В Україні центральна влада перекладає всю відповідальність за опалювальний сезон на місцеве самоврядування і робить їх винними.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ політолог Валерій Димов.

“Насправді мерів роблять цапами-відбувайлами, їх роблять відповідальними. Тому що не могли мери закуповувати вугілля на тих станціях, які в них знаходяться, бо це буде не цільове використання коштів. Не могли вони закуповувати газ для того, щоб закачувати його в сховища, не могли встановлювати ці тарифи, тому що не мери цим займаються, але їх роблять винними і кажуть громадянам, що вина місцева влада”, – розповів політолог.

Зазначимо, що кризовою ситуацію із газом визнали у щонайменше чотирьох областях України.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору