Ужгородка

Новини Закарпаття

Куликов прокоментував пісні про Бандеру в київській школі: Я краще в цій ситуації побуду сиротою

Екс-керівник бюро Інтерполу Кирило Куликов прокоментував виконання дітьми пісні про Степана Бандеру в одній з київських шкіл, заявивши, що він краще в цій ситуації побуде сиротою.

Про це йшла мова в ефірі телеканалу НАШ.

“Я краще в цій ситуації побуду сиротою. У мене є тато, він офіцер, і дід мій офіцер, який звільняв світ від цієї коричневої чуми. І другий дід, і третій. Тому з таким батьком, як Бандера, я краще побуду сиротою. Це сучасний рівень отупіння, рівень освіти”, – зазначив Кирило Куликов.

Нагадаємо, учні однієї зі шкіл Києва захотіли “провчити” вчительку за нібито антиукраїнські погляди, запустивши флешмоб. Школярі співали пісню про Бандеру під час уроків і на перервах, в класах і роздягальнях, в туалетах і коридорах.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору