Ужгородка

Новини Закарпаття

Кучеренко про покупку електроенергії у Білорусі: Нам доведеться до них звертатися в січні

Існує велика ймовірність того, що Україні доведеться звертатися до Білорусі для закупівлі електроенергії. 

Про це детально розповів народний депутат від ВО “Батьківщина” Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу НАШ. 

“Міністр запевнював тиждень тому, що нам не треба буде до Білорусі звертатися. Натомість фахівці, з якими я спілкуюся, аналізують наявність вугілля, вона рекордно мінімальна сьогодні на складах, і те, що не буде вистачати електроенергії, кажуть на 99%”, – наголосив він.

За його словами, наразі існує велика ймовірність того, що Україна все-таки буде купувати електроенергію в Білорусі. 

“Щоб запобігти відключенням, треба буде вводити графіки, обмеження. Казати, мовляв, ви споживаєте стільки, а ви стільки. Є всі підстави очікувати, що треба буде звертатися до Білорусі в січні місяці. Будуть важкі переговори”, – додав нардеп.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору