Ужгородка

Новини Закарпаття

Смертність від COVID-19 знижується і знаходиться на найнижчому рівні майже за рік, – ВООЗ

Смертність від COVID-19 станом на 13 жовтня знижується і знаходиться на найнижчому рівні майже за рік, що є  характерним для більшості регіонів, окрім Європи.

Про це йдеться на сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я.

За словами гендиректора ВООЗ Тедроса Аданома Гебрейесуса, кількість щотижня реєстрованих смертей від COVID-19 продовжує знижуватися і зараз знаходиться на найнижчому рівні майже за рік.

“Але це все ще неприйнятно високий рівень – майже 50 000 смертей на тиждень, а реальне число, безумовно, вище”, – заявив на брифінгу гендиректор ВООЗ. 

Він уточнив, що смертність від COVID-19 знижується у всіх регіонах, крім Європи, де кілька країн стикаються з новою хвилею коронавірусу.

“І, звичайно ж, смертність найбільш висока в країнах і групах населення з найменшим доступом до вакцин. Як ви знаєте, 56 країн, які були фактично виключені з глобального ринку вакцин, не змогли досягти мети вакцинації 10% свого населення до кінця вересня – і більшість з них в Африці”, – додав Гебрейесус.

Як НАШ повідомляв раніше, в школах Києва осінні канікули розпочнуться за графіком – з 25 жовтня. Причин для дострокового початку канікул у столиці немає.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору