Ужгородка

Новини Закарпаття

Держбюджет, економіка та децентралізація: Стефанчук назвав пріоритети роботи ВР

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук назвав основні пріорити парламенту до кінця цієї сесії. Серед них питаня економіки, держбюджету та децентралізації.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Багато задач стоїть до кінця поточної сесії. Я думаю, що у нас в пріоритеті будуть питання економіки, державного бюджету, децентралізації. І якщо між цим нам вистачить часу для того, щоб ми завершили питання Великого державного гербу, то докладемо всіх зусиль з приводу цього”, – розповів він.

Пізніше голова парламенту під час інтерв’ю біля Стіни полеглих почув звуки гімну України, замовк і продовжив спілкування тільки після того, як гімн завершився.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору