Ужгородка

Новини Закарпаття

Волинець: “Роттердам+” допомогла зберегти вугільну галузь на декілька років

В Україні формула “Роттердам+” допомогла зберегти вугільну галузь на декілька років і відтермінувала кризу, до якої  ми зараз підійшли.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ народний депутат від фракції ВО “Батьківщина” Михайло Волинець.

“Насправді формула допомогла зберегти вугільну галузь на декілька років в Україні, відтермінувала кризу, до якої ми зараз підійшли. Формула діяла у 2016-2017 роках, була прийнята за рішенням НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, – ред.) згідно з наказом міністра енергетики та вугілля, який передбачив поступове збільшення ціни на вугілля. На період 2015 року ціна на вугілля була 800 грн, а ще встановлювалась ціна 830 грн, 30 грн забирала посередницька компанія від Міністерства вугілля України за послуги за реалізацію, для шахт залишалося 800 грн і то нечасто вони зараховувались. Масштабно не виплачували зарплату”, – розповів нардеп.

Також він додав, що завдяки цій формулі, яка діяла два роки, державні шахти отримали додатково 10 млрд грн.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору