Ужгородка

Новини Закарпаття

Василенко: Зеленському доведеться зустрічатися з Путіним, американці розміняють Україну

Президенту України Володимиру Зеленському доведеться зустрічатися з російським президентом Володимиром Путіним, тому американці розміняють Україну, і нам потрібно вирішувати всі питання напряму.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ професор Микита Василенко.

“Питання напруги на сході буде вирішуватись на рівні спочатку американців і росіян, а потім американці доведуть до відома Зеленського. Йому рано чи пізно доведеться зустрітись з Путіним з однієї простої причини, тому що товарообіг з РФ за минулий рік збільшився на 8%, хоча Росія опинилась на третьому місці, тому рано чи пізно американці розміняють Україну”, – розповів Василенко.

Також він додав, що американці вийшли з Афганістану, кинувши країну своїм опонентам.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору