Ужгородка

Новини Закарпаття

Путін трохи входить в роль історика-газівника, а в Росії 7 масштабних аварій у 2021 році, – політтехнолог

Президент Росії Володимир Путін входить в роль історика-газівника, за статистикою РФ з початку 2021 року було сім масштабних аварій газопроводів.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політтехнолог  Олег Постернак.

“Я вважаю, що президент сусідньої держави трохи входить в роль історика-газівника, але це окрема історія. Відкриваємо статистику Російської Федерації з початку 2021 року було сім масштабних аварій, порушення герметичності газопроводів, які, до речі, правильно було побудовані в Україні. Це ж ми філігранно реагуємо на таку ж ситуацію, як реагує Путін на нашу газотранспортну систему”, – сказав Постернак.

Також він додав, що стратегія України полягає в тому, щоб збільшувати видобуток газу власного походження і мінімізувати залежність від іноземних гравців.

Зазначимо, що ціна на газ в Європі перевищила 1200 доларів за тисячу кубометрів.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору