Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна – заручниця відносин Росії і США, – академік НАН

Академік НАН України, колишній віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко зазначив, що Україна є заручницею відносин Російської Федерації та США.

Такою думкою Семиноженко поділився в ефірі телеканалу НАШ.

“І США, і Росія, і Європейський Союз вирішують свої проблеми за рахунок України. Тому що вони вирішують проблеми для себе, а не для нас. Романтики в міжнародних відносинах немає, не було ніколи і не буде. Україна повинна максимально зіграти в цій складній політичній грі на цій складній шаховій партії, щоб якомога більше виграти від цього. Уміння грати, робити висновки зі своїх помилок – це те головне, чого нам не вистачає, і в чому весь час Україна програє”, – сказав він.

Також Семиноженко зазначив, що в Україні на даний момент європейська на газ, бо уряд нерозумно і корупційно зробив свого часу реверс, і він приїхав разом з газом і корупційними доходами.

“В Європі і на міжнародному ринку почали формулу газу включати, крім ціни на нафту, ще біржові вартості котирувань на газ. У підсумку розігналася ціна на газ, і вона приїхала до нас, ця європейська ціна на газ, в Україні через те, що ми нерозумно і корупційно зробили свого часу реверс, і він до нас приїхав разом з газом і корупційними доходами тих, хто займається реверсами. Ми є заручниками того, що зробили з цим реверсом”, – підсумував він.

У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору