Ужгородка

Новини Закарпаття

Якимчук: Мені неодноразово погрожувати і навіть били за розслідування незаконної вирубки лісу

Громадський діяч Роман Якимчук у прямому ефірі на телеканалі НАШ розповів про незаконну вирубку лісу в Україні.

“Ситуація така, що є склади лісу і їх банально вивозять, вчора вивезли декілька камазів і відвозять на пилорами, знищують речові докази”, – розповів Якимчук.

Також він розповів, що йому неодноразово погрожували.

“Я підозрюю робітників пилорами, вони найняли двох невідомих осіб, мене побили, побили телефона, добре, що почув сусід і прибіг батько, і ми відбилися. Вони неодноразово мені погрожували, приїжджали під хату, казали, що спалять будинок. За лісовою мафією Волині стоїть чотири людини”, – сказав він.

Зазначимо, що понад 70% деревини Україна експортує до Європейського Союзу.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору