Ужгородка

Новини Закарпаття

Співробітники “Укрзалізниці” почали “Італійський страйк”, щоб показати, наскільки все погано, – економіст

Співробітники “Укрзалізниці” почали “Італійський страйк”, щоб показати, наскільки все погано в компанії, і що нічого не вирішується.

Про це докладніше розповів економіст Віктор Скаршевський в ефірі телеканалу НАШ.

“З приводу страйку, яку зараз роблять. Він називається таким поняттям як “Італійський страйк”. Тобто співробітники “Укрзалізниці” продовжують ходити на роботу, але вони будуть виконувати все тільки в межах інструкцій, які у них є, і посадових обов’язків”, – сказав Скаршевський.

Він зазначив, що таким чином співробітники “УЗ” показують, наскільки все погано в компанії.

“Позаяк у нас 80-90% локомотивів вже не повинні були виїжджати через свій технічний стан, вони не будуть випускати ці локомотиви. Говоритимуть, мовляв, ось бачите, тут технічно не відповідає, і тут, і ми будемо робити, як все написано. Цим самим співробітники “УЗ” показують, наскільки все погано, і що нічого не вирішується”, – підсумував він.

Зазначимо, з 12 жовтня працівники “Укрзалізниці” почали “Італійський страйк”. Або “роботу за інструкцією”, коли весь персонал виходить на роботу, але виконує тільки ті дії, які не суперечать техніці безпеки і посадових інструкцій.

За словами голови незалежної профспілки “Укрзалізниці” Олександра Скиби, до цієї акції приєднаються 6 депо на Південній залізниці, 3 депо Південно-Західної, працівники Придніпровської гілки і Львівське Західне депо.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору