Ужгородка

Новини Закарпаття

Гладких: Наші стосунки з ЄС вже “виросли” з Угоди про асоціацію

Українські стосунки з Європейським Союзом вже “виросли” з Угоди про асоціацію, тому потрібно переглянути умови і визнати, що вони не є вигідними для нас.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політолог Валентин Гладких.

“Угода про асоціацію з ЄС, яку ми підписали у 2014 році, була дуже важливою історичною віхою. Українсько-європейські стосунки на сьогодні вже виросли з тієї угоди про асоціацію. Тому зараз є абсолютно логічними зусилля, які докладає нова влада, з приводу того, щоб переписати або внести корективи в ту угоду. Коли говорять про зону вільної торгівлі і якісь квоти, то в мене в голові якийсь дисонанс. Не може бути зони вільної торгівлі з квотами. Тому потрібно переглядати  квоти, тобто збільшувати, щоб українським товарам полегшити доступ на європейський ринок або чесно визнавати, що та угода не є настільки вигідною для України”, – розповів політолог.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору