Ужгородка

Новини Закарпаття

Буймістер: “Роттердаму+” вже давно немає, а ситуація у вугільній галузі жахлива

В Україні й досі не можуть розібратися з резонансною справою “Роттердам+”, а ситуація у вугільній галузі повністю провалена.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ народний депутат від фракції “Слуга народу” Людмила Буймістер.

“Мені дуже цікаво, куди пішли кошти платників податків, тому що справа по “Роттердам+” настільки була обговорюваною в суспільстві, я не знаю більш резонансної справи в наших правоохоронних органах. Якщо правоохоронці не можуть до кінця довести цю справу і довести якісь злочинні наміри, то в мене виникає питання або до компетентності, або нас знову заговорювали і водили за носа”, – розповіла нардеп.

Також вона додала, що ситуація у вугільній справі жахлива.

“Ми можемо сьогодні говорити, що було правильно чи неправильно зроблено тоді, але якщо подивитись на реальну ситуацію, то ми маємо жахливу, провалену ситуацію у вугільній галузі. Ми щодня обговорюємо в парламенті і намагаємось наполягати на тому, аби видавались кошти на зарплати гірникам”, – розповіла вона.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору