Ужгородка

Новини Закарпаття

Молчанов: На жаль, до кінця каденції Зеленського питання Донбасу не зрушиться з мертвої точки

До кінця каденції президента України Володимира Зеленського питання Донбасу не зрушиться з мертвої точки.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політолог Кирило Молчанов.

“Чому взагалі Франція і Німеччина виступають за зустріч в нормандському форматі, не дивлячись на те, що практично нічого не було зроблено з паризького комюніке. А тому що їх влаштовує будь-яке рішення, до якого прийдуть Україна та Росія. А ми не можемо нічого вирішити, тому що у нас різні погляди на Мінські угоди. Зараз уже стає зрозуміло, що в тому вигляді в якому вони виписані, то Зеленський не хоче їх виконувати, а сприймали це як тимчасовий перепочинок на фронті”, – розповів політолог.

Також він додав, що Володимир Зеленський не вирішить конфлікт на Донбасі до кінця каденції.

“На жаль, прогнозую, що до кінця як мінімум каденції Зеленського, ми нікуди не здвинемось з мертвої точки”, – зазначив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору