Ужгородка

Новини Закарпаття

США почнуть допомагати Україні, коли влада буде відстоювати свої інтереси і впроваджувати реформи, – політолог

Сполучені Штати Америки почнуть допомагати Україні, коли українська влада буде готова відстоювати свої інтереси і впроваджувати реформи. 

Таку думку висловив політолог Сергій Таран в ефірі телеканалу НАШ. 

“Сполучені Штати відіграють в усьому роль, тому що це основна політична сила у світі. Звісно, вони зацікавлені, щоб у східній та центральній Європі був мир. Для США цей регіон є стратегічним, саме тому там у них багато союзників, наприклад, Польща”, – наголосив політолог. 

Зокрема, Сергій Таран розповів, коли США почнуть допомагати Україні. 

“Вони ніколи не допомагають слабким. Тому якщо ми очікуємо від Штатів просто допомоги, це велика наївність. Ми отримаємо допомогу лише тоді, коли США самі побачать, що українці та влада готова відстоювати свої інтереси, готова завершувати війну. Якщо вони побачать готовність впроваджувати реформи в Україні, робити Україну сильною не лише військово, а й економічно, тоді вони нам будуть допомагати”, – підсумував він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору