Ужгородка

Новини Закарпаття

Загородній: Це хитра схема – влупили тарифи, а потім дають половині населення субсидії

Влада зробила хитру схему, вони підвищили тарифи, а потім зробили субсидії для половини населення.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політтехнолог Тарас Загородній.

“Це хитрувата схема, тому що вони влупили ціни, викачують з людей гроші, обклали всіх непрямим податком, а потім говорять, що дають субсидію половині населення. Відсоток субсидіантів в країні має бути 10% і від цього ми виходимо, який доступний газ повинен бути для населення і для промисловості”, – зазначив політтехнолог.

Також він додав, що коли ототожнюють газ з олігархами, то це неправильно.

“Коли нам говорять, що газ – це олігархи, то це брехня. Якщо говорити про великий бізнес, то будуть страждати прості люди, тому що газ є частиною виробництва, наприклад, курятини – це 60%, газ є частиною виробництва азотних добрив, виробництво теплиць і так далі, то це олігархи в нас в теплицях вирощують овочі?”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору