Ужгородка

Новини Закарпаття

Зустріч Зеленського з Байденом завершилася нічим, як і зустрічі з європейськими лідерами, – нардеп

Зустріч президента Володимира Зеленського з його американським колегою Джозефом Байденом завершилася нічим, як і зустрічі з європейськими лідерами. 

Такою думкою поділилася народний депутат від “ОПЗЖ” Тетяна Плачкова в ефірі телеканалу НАШ. 

“Давайте подивимось, чим завершилась зустріч президента Зеленського з Байденом – особливо нічим. Чим завершились зустрічі з лідерами європейських країн – також нічим. Фактично сьогодні українська міжнародна політика зазнає якісного провалу”, – наголосила нардеп. 

Зокрема, народний депутат висловила сподівання, що інтереси Росії та США не будуть шкодити Україні. 

“Тоді ми бачимо, що є зустрічі, Нуланд в Москві. Є зустрічі без України і в Європі. Я дуже сподіваюсь, що ті інтереси, які має РФ, які мають США не будуть шкодити Україні, і ми хоч якимось чином будемо зацікавлені в усіх зустрічах, де навіть нас немає”, – додала Плачкова.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору