Ужгородка

Новини Закарпаття

Представники сервісу порівняння фінансових послуг MyCredy розповіли, як отримати короткостроковий кредит без відмови

На відміну від банків, МФО іноді видають позики навіть людям з поганою кредитною історією. Про основні причини відмов у кредитуванні розповіли експерти MyCredy.

Безвідмовні кредити: де шукати і як отримати? Найпростіше отримати позику в компаніях, що надають кредитування онлайн. Знайти перелік кращих пропозицій в цій сфері легко з сервісом MyCredy, що дозволяє порівняти всі варіанти на одному сайті. Багато з таких компаній пропонують кредит онлайн без відмови для всіх позичальників віком від 18 до 70 років, які надали дані паспорта, ІПН і банківську карту, зареєстровану на той же паспорт.

Обробка заявок в таких компаніях відбувається автоматично, спеціальний алгоритм перевіряє дані людини, його кредитну історію, кількість незакритих кредитів в інших МФО, і на основі цього виносить свій вердикт. У разі схвалення, запитана сума відразу надходить на зазначену банківську карту. Автоматизація цього процесу позитивно позначається і на швидкості оформлення кредитів – деякі компанії переводять гроші вже через 15-20 хвилин.

Основні причини відмови

Більшість сучасних МФО закривають очі на наявність невеликих заборгованостей у клієнта перед іншими компаніями або банками. Однак, якщо на рахунку клієнта десятки незакритих кредитів – це може стати причиною відмови. Також майже всі компанії відмовляють у кредитуванні користувачам, які намагаються оформити кредит на чужу карту. Якщо ім’я власника карти не збігається з ім’ям в наданому паспорті та ІПН, такі махінації сприймаються як спроби шахрайства. Дізнатися подробиці можна на сайті сервісу MyCredy.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору