Ужгородка

Новини Закарпаття

Кремль був готовий обговорювати зустріч Зеленського з Путіним, – журналістка

Російська Федерація була готова обговорювати з Україною зустріч президентів Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Про це докладніше розповіла журналістка Олеся Медведєва в ефірі телеканалу НАШ.

“Буквально недавно підтвердилася інформація, що Кремль був готовий обговорювати зустріч Володимира Зеленського та Володимира Путіна. І було навіть 12 пунктів, які надіслали Офісу президента, але на них жодної відповіді не було. Там пропонувалися теми, за якими планували обговорювати та проводити зустріч. Це і продовження транзиту, це і газ, і двосторонні відносини, і економічна взаємодія”, – розповіла журналістка.

Також Олеся Медведєва зазначила, що мета президента України на зустрічі з російським лідером – відродити свою іміджеву позицію, що він президент миру.

“Так, там не було питань про Крим і Донбас, тому на ці 12 пунктів ніхто і не відповідає. Мета для Зеленського найголовніша, як мені здається, в цій зустрічі – відродити свою іміджеву позицію про те, що він президент миру”, – підсумувала вона.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору