Ужгородка

Новини Закарпаття

Землянський про постачальника газу “останньої надії”: Це чистої води розводняк

Аналітик експертного уряду Валентин Землянський прокоментував систему “Нафтогазу” в якості постачальника “останньої надії” на ринку газу, назвавши це розводняком.

Детальніше про це Землянський розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Нафтогаз” на сьогоднішній день шукає всякі можливості, щоб ціну 16,5 грн (за кубометр газу – ред.) повернути на свої 7,96 грн, які є в інших. Але по факту не будуть платити, а по суті вже споживають газ по 16,5 грн”, – поінформував він.

За його словами, так звана система “Нафтогазу” в якості постачальника “останньої надії” – розводняк.

“Коли “Нафтогаз” став постачальником “останньої надії”, все сталося з усіма порушеннями, сказали, що повинна бути компанія, у якої є 3,5 млрд газу. Зрозуміло, що крім “Нафтогазу” ні у кого немає. Постачальник “останньої надії” сказав, що він буде працювати з нульовою рентабельністю. За європейськими правилами у постачальника “останньої надії” висока ціна для того, щоб споживач міг перейти до іншого постачальника. Там це правило відпрацьовано, що ти відкриваєш комп’ютер і трьома кліками миші ти вже в іншого постачальника. Тобі нікому нічого не потрібно доводити, не треба носити довідок, не брати характеристику на роботі. Тебе видно, ти знаходишся в базі, і в цій базі видно всіх. Ти кажеш, мовляв, друзі, не хочу до цього, хочу до цього. Вони кажуть, окей, не питання, дивляться твої фінансові та технічні обсяги газу, скільки ти споживав, і ти перейшов. Ну, це чистої води розводняк”, – підсумував Валентин Землянський.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору