Ужгородка

Новини Закарпаття

Грановський назвав три блоки питань, які Україна і Росія повинні обговорити на офіційному рівні

Україна і Російська Федерація повинні на офіційному рівні відновити переговори, бо є ряд питань, які країни повинні обговорити.

Про це докладніше розповів генеральний продюсер телеканалу НАШ Володимир Грановський.

“У російсько-українських відносинах є три блоки питань: російсько-українські відносини, безвідносно створені конфліктом, мир на Донбасі та реінтеграція Донбасу. Це три різні питання. З чого б я починав – з миру”, – зазначив він .

Крім цього, Грановський перерахував ряд питань, які сторони повинні якомога швидше розглянути.

“Якби у нас запрацювали посольства, і нарешті дві країни стали обговорювати двосторонні відносини на офіційному рівні, а значить відповідально, під протокол, що не на вушко, що не тіньовим чином, щоб міністри могли обмінюватися відповідними консультаціями. Починати потрібно з цього, подивитися на інші питання, тому що величезна кількість громадян України працює в Росії, вони сьогодні не захищені, не отримують консульську підтримку. Мовні питання, тому що величезна кількість українців проживає в Росії. Сьогодні є ще ключове питання – газу, його транзиту і покупки”, – підсумував Володимир Грановський.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору